AVANTAJLAR

İş Fikri Şekillendirme ve Girişimcilik Eğitimleri

Akademisyenler, uzmanlar, öğrenciler, mezunlar kısacası iş fikrine sahip herkes girişimcilik merkezi faaliyetleri altında ham fikirlerinin şekillendirilmesi, iş modellerinin kurgulanması ve girişimcilik eğitimlerinin verilmesi gibi temel faaliyetlerden faydalanacaktır.

 

Danışmanlık, Yönlendirme ve Eşleştirme Hizmetleri

Fikir aşamasının başlangıcından belirli bir olgunluğa eriştirilmesine kadar geçen sürede gerekli danışmanlık, yönlendirme ve eşleştirme hizmetleri sağlanmaktadır.

 

 

TRL Seviyesi Kontrolü ve Girişimcilik Altyapısını Güçlendirme

Girişimcilik merkezine gelen iş fikri sahiplerine eğitimler verilecektir. Ön-kuluçka merkezinde faaliyet göstermek isteyen girişimciye bu eğitimleri almasının girişimin TRL seviyesine göre alması zorunlu tutulabilecektir. Böylece ön-kuluçkaya gelecek girişimcinin faaliyetler için hazır bulunuşluk seviyesi yeterli düzeyde olması sağlanmaktadır.

Güçlü Altyapı ve Zengin Teçhizat

Fikir geliştirme etkinlikleri için gerekli altyapı bulunmaktadır. Bu kapsamda toplantı salonu, seminer sınıfı, beyin fırtınası vb. çalışmalar için alan, dinlenme alanı, mini kafeterya ve zorunlu ihtiyaç alanları, ücretsiz internet gibi altyapı sağlanmaktadır. Diğer taraftan merkezde bir adet interaktif akıllı tahta, kablosuz özellikli projeksiyon ve TV ünitesi de bulunmaktadır.

Güvenlik ve İnternet Altyapısı

Girişimcilik merkezi güvenliğin sağlanması adına, çok sayıda farklı noktadan kameralar ile kontrol edilmektedir. Merkezde hem kablolu hem de kablosuz olarak Wi-Fi internet altyapısı bulunmaktadır.

 

 

TOP